Afrika > Mauritius > Grande Baie > Baystone Boutique Hotel & Spa

Bilgi hakkında Baystone Boutique Hotel & Spa

Bizim rezervasyon portalı PensionHotel üzerinde Baystone Boutique Hotel & Spa hoş geldiniz. Bu fiyatlar, tesisleri ve bölgede konumlar hakkında, seçilen nesne Baystone Boutique Hotel & Spa hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Burada onlar iletişim bilgileri de yoksa, size Boş oda veya hemen rezervasyon formunu Baystone Boutique Hotel & Spa doldurabilir, seçili nesne Baystone Boutique Hotel & Spa için adres ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

  • Baystone Boutique Hotel & Spa

Baystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - OtellerBaystone Boutique Hotel & Spa Grande Baie - Pensionhotel - Oteller
Isim:  Baystone Boutique Hotel & Spa
Sokak:  X Road Club
Şehir:  9999 Grand Baie
Devlet:  Mauritius
Harita:  haritayı gitmek
Ortalama fiyatı:
kişi/gece
254 €
4617 Turkish lira
 

 Bu metin de mevcuttur: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Baystone Boutique Hotel & Spa se nachází v centru Pointe aux Cannoniers, 2 km od centra Grand Baie. Nabízí wellness, venkovní bazén a panoramatický výhled na moře. Moderní a světlé prostorné apartmány s terasou jsou vybavené telefonem, satelitní TV s plochou obrazovkou, dokovací stanicí pro iPod, minibarem, elektrickým trezorem a zařízením na přípravu čaje a kávy. V restauraci Le Lounge na pláži se podávají snídaně, obědy a večeře a je zde také bar. Do restaurace Le Lagoon s výhledem na oceán můžete navíc zajít na nejrůznější pokrmy včetně lehkých jídel. Stolovat můžete také na pokoji. Ve wellness centru je floating tank, turecká lázeň, místnosti pro masáže a procedury i kadeřnictví. V hotelu Baystone se můžete věnovat řadě vodních sportů včetně wakeboardingu, jízdy na kajaku a šnorchlování. Je zde také půjčovna jízdních kol. Baystone nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. K mezinárodnímu letišti sira Seewoosagura Ramgoolama je to 73 km. Na požádání je možné zajistit dopravu na letiště.

 
 
facebook g+ twitter